Co vědět o stažení marihuany

 • Post author:
 • Post category:blog

Co vědět o stažení marihuany

Ať už používají marihuanu pro rekreační nebo léčebné účely, mohou lidé vyvinout abstinenční příznaky, když jej přestanou používat.

marihuana nebo konopí, je „Nejčastěji používanou nezákonnou drogou ve Spojených státech“, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

V posledních letech více států legalizovalo rekreační a léčivé užívání marihuany. Na základě průzkumu z roku 2018 ze státu Washington se však zdá, že legalizace významně zvýšila užívání marihuany. To znamená, že užívání marihuany získává velkou pozornost.

Existuje mnoho mylných představ o tom, zda lidé mohou být závislý na marihuaně. Pravda je, že je možné se s pravidelným používáním stát závislou nebo dokonce závislou na marihuaně. Výzkum z roku 2012 naznačuje, že 30,6 procent těch, kteří používají marihuanu, mělo poruchu užívání marihuany v letech 2012–2013. je. Pravidelné užívání marihuany se může vyvinout na poruchu užívání marihuany. V závažných případech to může mít podobu závislosti.

marihuanové abstinenční příznaky vrcholu během prvního týdne od ukončení a mohou trvat až 2 týdny.

 • Obtížnost spánku
 • Snížená chuť k jídlu
 • Neklid
 • Coursing for Marihuana
 • Nausea
 • břicha Bolest
 • Některé výzkumy naznačují, že ženy mohou ve srovnání s muži zažít větší počet abstinenčních příznaků vyšší intenzity. Je však zapotřebí více výzkumu.

  Proč marihuana způsobuje abstinenční příznaky? Tato rostlina obsahuje delta-9-tetrahydrokanabinol (THC) a terpeny, přičemž THC přispívá k primárním psychoaktivním účinkům spojeným s užíváním marihuany.

  THC definuje účinnost marihuany, zatímco terpeny definují aroma a chuť. Čím více thc marihuana obsahuje, tím větší je účinek marihuany na mozek. Když je tato nabídka zastavena, tělo trvá nějakou dobu, aby se přizpůsobilo tomu, aby jej nemělo. To způsobuje nepříjemné fyzikální a psychologické abstinenční příznaky. Lidé však mohou stále zažívat psychologické touhy po marihuaně po určitou dobu. Obsah THC vzrostl z přibližně 3,8 procenta v 90. letech na 12,2 procenta v roce 2014.

  Časová osa vybírání

  Potíže s náladou a fyzické nepohodlí vrcholu stažení v prvním týdnu odvykání a mohou trvat až 2 týdny.

  Ačkoli fyzické efekty stažení marihuany se zastaví poté, co lék opustí systém člověka, psychologické příznaky mohou vydržet déle. Získejte normální fungování do 4 týdnů od zastavení léku. Kde hledat pomoc

  Každý rok v USA vstoupí více než 300 000 lidí Léčba poruch užívání marihuany. Existuje mnoho míst, která mohou lidé jít na podporu, získat pomoc s přestavstvím používání marihuany a vyrovnat se s příznaky od abstinenčních prostředků. LINE LINE na 1-800-662-HELP (4357). Nabízejí bezplatnou, důvěrnou linku pro pomoc s hellem 24/7 pro lidi, kteří čelí problémy s duševním zdravím nebo zneužíváním návykových látek. Specialisté mohou doporučit místní zdroje, včetně detoxikačních středisek a podpůrných skupin, které mohou lidé používat. a pokusil se opustit nejméně šestkrát. K jiným látkám. Ačkoli mnoho lidí nebude muset používat lůžkovou rehabilitační službu, lidé s těžkou poruchou užívání marihuany, špatné sociální fungování nebo komorbidní psychiatrické poruchy mohou těžit z těchto služeb.

 • ambulantní terapie. Ambulantní rehabilitační programy zahrnují spolupráci s psychoterapeutem recenzeproduktu.top nebo jiným poskytovatelem duševního zdraví a účast na zasedáních na konzistentním základě.
 • Podpůrné skupiny. Osoba může být schopna najít místní nebo online podpůrné skupiny, aby se spojili s ostatními s poruchou užívání marihuany. Rovněž se liší závažností na základě doby, po kterou osoba použila marihuanu. Ohrožení. Je -li osoba pouze příležitostně použije marihuanu, mohla by být schopna úplně zastavit. Týden. Cukr a nezdravé jídlo se může člověka cítit ještě horší.
 • Pijte hodně vody, aby zůstal hydratovaný. Kofeinované nápoje mohou zhoršit příznaky. Získejte podporu od rodiny a přátel za motivaci a odpovědnost. Stažení marihuany. Takové léky zahrnují ty, které lidé používají pro poruchy spánku nebo úzkost. Patří mezi ně problémy s pamětí, zvýšené riziko mrtvice a srdečních chorob, problémů s plicními z marihuany a symptomy duševního zdraví, jako jsou příznaky související s úzkostí a paranoií.
 • Národní institut pro zneužívání drog uvádí, že existuje Podstatné důkazy jak ve studiích zvířat, tak na lidech, že expozice marihuany na počátku života může vést k kognitivním poškozením, jako jsou problémy s pamětí, učení a změněné systémy odměňování v mozku.

  Outlook

  Lidé mohou být závislí na marihuaně nebo dokonce na něm závislí. Mohou dojít k abstinenčním příznakům, když přestanou užívat lék. Marihuana.

  • Duševní zdraví
  • Alkohol / závislost / nelegální drogy
  • Neurologie / Neurověda
  • Marihuana / Cannabis / CBD

  Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro zdroje a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

  Contents